Як правильно заливати бетон, фундамент

Бетон фундамент: існуючі марки та що краще купити?

Порядок роботи в разі створення якісного фундаменту такий же: розрахунок планованої навантаження, вибір конструкції фундаменту, вибір марки бетону та безпосередньо процес укладання. На сьогодні існує декілька марок бетону для подібних цілей:

  • М100 - придатний для невеликих будівель. Паркани, невеликі гаражі та інше.
  • М150 - використовується для стрічкового фундаменту та одноповерхових житлових будинків з газобетону, шлакоблоку.
  • М200 - найбільш популярний тип бетону для зведення одно-, або двоповерхових будинків.
  • М250, 300 - часто застосовується в будівництві великих котеджів з монолітними перекриттями.
  • М400 - необхідний для багатоквартирних житлових будівель.

На будь-який бетон ціна залежить від його міцності. Найпопулярніші різновиди серед заказів приватними особами М150 та М200. Актуальну вартість тієї чи іншої марки можна подивитися у відповідному розділі.

Як правильно заливати бетон - короткий мануал для початківців

Якщо ви потрапили на цей ресурс, значить, ви відрізняєтеся тим, що не вважаєте за краще за прості монтажні операції платити гроші спеціалізованим компаніям. Ми зробили підбірку найбільш цінних порад, для тих, хто виконує частину будівельних робіт своїми руками, але ще не стикався з завданням - заливання бетону. Для початку, складемо список необхідного інструментарію. Перше - це замісити або купити бетон необхідної марки. Для найбільш поширених завдань, коли необхідно зробити бетонну доріжку навколо будинку, варто використовувати марку цементу 500 або 400. Також слід придбати пісок з гравієм, іноді може знадобитися глина.

Всі інші предмети, ми впевнені, лежать в гаражі або коморі. Якщо немає - знайти їх можна в найближчому будівельному магазині. А ось повний перелік:

  • Матеріали: цемент, пісок, гравій
  • Інструменти: кілочки, шнур, гумова киянка, містка ємність або в ідеалі - бетономішалка.
  • Додаткові інструменти: кувалда, лопата, рівень і армована сітка.

Після приготування всього необхідного, вам необхідно розрахувати навантаження, яку буде відчувати та ж доріжка або інший шедевр з цементу. Чим більше навантаження, тим більше матеріалу потрібно - часто, можна придбати бетон куб і цього буде достатньо.

Недорогий бетон: де купити і чи можна використовувати його для заливки?

Придбати такий можна на сайті нашої компанії. Ми утримуємо доступну ціну на якісний будівельний матеріал для населення - така політика бізнесу. Щоб уникнути виникнення проблем, необхідно провести ретельний аналіз і вірно спрогнозувати навантаження на майбутній фундамент. Також обов'язково беріть до уваги, який тип грунту у вас під ногами. Якщо ви бажаєте правильно заливати фундамент, наприклад, для 1-2 поверхового будинку на ділянці з піщаним або скельним грунтом - варто купити бетон марки М150, М200. Однак таке зустрінеш не часто. Основна маса грунтів складається з глинистого грунту. Для неї краще використовувати готові бетонні суміші. Не менш важливий і фактор промерзання, тому варто найняти фахівця або проконсультуватися з нашими для розрахунку необхідної глибини фундаменту.

Якщо вам всього лише необхідно залити доріжку в саду, процес значно спрощується. Після приготування бетону (найоптимальніший розмір пропорцій цементу і піску - 1: 3), дайте йому кілька хвилин щоб він застиг. Після цього сміливо виливайте його в заздалегідь приготовлену траншею і рівномірно розподіляйте.

Наш бетонний завод реалізує всі марки цементу для різних цілей - звертайтеся, ціна вас порадує!