Використання бетону

Про використання бетону в будівництві

Один з найбільш популярних матеріалів, що використовуються в будівництві це бетон - штучний камінь. Для його виготовлення застосовується спеціальну в'яжучу речовину, в яке додаються різні наповнювачі: починаючи з води та закінчуючи щебенем. Для створення комфортних умов проживання, люди використовують його протягом століть. Його застосування широко поширене по всьому світу і наша країна не виняток. Тому купити бетон можна навіть в интернет магазині, де на вибір представлені різні його марки. Необхідний він для зведення будівель різного призначення. Ось основні напрямки:

  • Будівництво житлових і промислових будівель
  • Будівництво доріг
  • Зведення тунелів, мостів, гідротехнічних споруд

Ми маємо справу з штучно створеним матеріалом - результатом правильно складених пропорцій тих чи інших компонентів бетонної суміші. Основна речовина - цемент, саме він пов'язує воєдино інші елементи: воду, щебінь, пісок та інші наповнювачі. На бетон ціна коливається виходячи з його призначення (марки). Чим більші вимоги до нього пред'являються, тим вище вартість.

Бетон фундамент і інші випадки застосування

Якщо розглянути окремо взятий будинок, то ви побачите, що більша частина його елементів зводиться за допомогою бетонної суміші. Основа будь-якої будівлі - фундамент, в переважній більшості випадків заливається бетоном. Існує безліч видів фундаменту, і до кожного з них необхідна своя марка бетону. Щоб підібрати оптимальний варіант, необхідно провести обчислення навантаження на фундамент. Якщо ви плануєте побудувати невеличке будівництво на своїй ділянці, то розрахувати навантаження можна самостійно. У будь-якому іншому випадку рекомендуємо звернутися до професійних будівельникам: вони прорахують всі ризики і порадять, що краще придбати. Завдяки своєму досвіду, ми також можемо допомогти вам с вибором бетону згідно призначення. Ми пропонуємо бетон, доставка якого буде проведена безпосередньо на ваш ділянку.

А тепер повернемося до наших досліджень. Крім фундаменту, він використовується для створення колон, стін, плит перекриття. Укупі із залізною арматурою виходить залізобетон, який і служить в ролі каркаса перерахованих об'єктів. Частина використовуються матриці з різними візерунками, вони дозволяють створювати фактурні поверхні - мрія будь-якого архітектора, адже такі конструкції дозволяють їм втілювати в життя найсміливіші ідеї та фантазії.

Бетон продаж: які основні характеристики, на що варто звертати увагу?

Найбільш значуща характеристика це міцність. Бетон легко бореться з механічними пошкодженнями і не піддається руйнуванню. Він показує відмінні показники при стисненні. Як результат - стиснення це основна характеристика, за якою визначається міцність бетону. В основному, недорогий бетон має менші показники міцності, ніж старші модифікації. Цей критерій також сильно залежить від якості зв'язують матеріали: щебеню і піску, які обов'язково додаються в розчин.

Природно, не останню роль в цьому відіграє і цемент - основна ланка, яке збирає воєдино всі компоненти і перетворює їх в бетон. Він ділиться на марки виходячи з показників міцності. Основний критерій поділу - умови, в яких він буде задіяний. На даний момент існує 4 види:

  • Особливо легкий бетон - об'ємна вага менше 500 кг на м3
  • Легкий бетон - об'ємний вагу близько 500-1800 кг на м3
  • Важкий бетон - об'ємна вага 2200-2400 кг на м3
  • Особливо важкий бетон - об'ємна вага більше 2500 кг на м3

Бетон купити можна на сайті компанії у відповідному розділі - представлені всі марки.