Куб бетонаТОВ "ФОРУМ БС" займається реалізацією товарного бетону, керамзитобетону, будівельних розчинів та залізобетонних виробів для корпоративних та приватних клієнтів. 

Колектив компанії складаєтся зі спеціалістів з багаторічним позитивним досвідом поставок будівельної продукції різної номенклатури на будівельні майданчики. 

Фахівці компанії ТОВ «ФОРУМ БС» пропонують своєчасні поставки якісних будівельних матеріалів (товарних бетонів, будівельних розчинів, керамзитобетонів, залізобетонних виробів та інше) на будівельні майданчики великих та малих масштабів у м.Київ та Київській області. Суворий контроль за якістю продукції підтверджується перевірками в спеціалізованих лабораторіях.

Наша задача: удосконалення схем поставок якісних будівельних матеріалів для задоволення потреб наших клієнтів.

За допомогою одного телефонного дзвінка Ви можете замовити потрібну кількість бетону, лише повідомивши нам куди і коли Вам потрібно його доставити.

Також наші фахівці можуть допомогти Вам з вибором класу, марки по міцності та легкоукладальності для конкретних умов, наприклад, за фізико-технічними характеристиками – міцності (клас або марка), легкоукладальності (жорсткий або пластичний), морозостійкості, водонепроникності та ін. Або в залежності від призначення - заливка бетонної плити, бетон для перекриття, бетон для фундаменту, керамзитобетон для утеплення будинків, бетон для басейну, заливка монолітного перекриття та інше.

Якщо укладання бетону або бетонного розчину відбувається в важкодоступному місці, ми допоможемо надати для Вас в оренду автобетононасос.

Пропонуємо Вам розглянути нашу компанію, як постачальника вище перерахованої будівельної продукції на Ваші будівельні об’єкти. Будемо раді подальшій співпраці і готові надати для Вас найбільш вигідні умови на поставку товарних бетонів, будівельних розчинів, керамзитобетонів та залізобетонних виробів.